1ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

WOWSlider generated by WOWSlider.com
  • 01
Slider Images by WOWSlider.com v4.2

 

 

 

 

 

Σχολικό Έτος 2013-2014

Εκπαιδευτικοί που διδάσκουν στο σχολείο
1 ΑΪΝΑΡΟΖΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΠΕ20.02 (Πληροφορικής)
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 (Φυσικής Αγωγής)
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19.01 (Πληροφορικής)
4 ΒΑΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ09 (Οικονομολογοι)
5 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06 (Αγγλικής Φιλολογίας)
6 ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ18.33 (Βρεφονηπιοκόμοι)
7 ΒΟΥΒΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ17.04 (Ηλεκτρονικοί)
8 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ19 (Πληροφοριικής)
9 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ14.04 (Γεωπόνοι)
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΑΡΡΑ ΠΕ18.35 (Διοίκησης Επιχειρήσεων)
11 ΓΚΙΡΚΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ04.01 (Φυσικοί)
12 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ20.02 (Πληροφορικής)
13 ΔΑΒΖΑΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΕ18.12 (Φυτικής Παραγωγής)
14 ΔΗΜΟΥ ΓΕΡΑΚΙΝΑ ΠΕ11 (Φυσικής Αγωγής)
15 ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ12.06 (Ηλεκτρ. Μηχανικοί)
16 ΖΑΡΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΕΡΒΑΣΙΟΣ ΠΕ17.04 (Ηλεκτρονικοί)
17 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΕ 18.10 (Νοσηλευτική)
18 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕ18.02 (Διοίκησης Επιχειρήσεων)
19 ΚΑΡΜΠΟΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ18.36 (Τεχνολόγοι Τροφ. - Διατροφής)
20 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ18.13 (Ζωικής Παραγωγής)
21 ΚΟΥΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 (Μαθηματικοί)
22 ΚΡΑΛΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕ03 (Μαθηματικοί)
23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ09 (Οικονομολογοι)
24 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ18.03 (Λογιστικής)
25 ΛΑΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ06 (Αγγλικής Φιλολογίας)
26 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ04.01 (Φυσικοί)
27 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕ09 (Οικονομολογοι)
28 ΜΑΤΣΑ ΜΕΤΑΞΙΑ ΠΕ01 (Θεολόγοι)
29 ΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΕ13 (Νομικών - Πολιτικών Επιστημών)
30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 (Φιλόλογοι)
31 ΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ 18.10 (Νοσηλευτική)
32 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ20.02 (Πληροφορικής)
33 ΠΑΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 (Φιλόλογοι)
34 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ17.08 (Ηλεκτρονικοί)
35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ20.01 (Πληροφορικής)
36 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ08 (Καλλιτεχνικών)
37 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΕ02 (Φιλόλογοι)
38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ14.04 (Γεωπόνοι)
39 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ03 (Μαθηματικοί)
40 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ04.01 (Φυσικοί)
41 ΠΟΥΛΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02 (Φιλόλογοι)
42 ΣΑΝΙΚΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΗ ΠΕ18.12 (Φυτικής Παραγωγής)
43 ΣΚΑΡΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΕ 18.35 (Τουριστικών Επιχειρήσεων)
44 ΣΠΑΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΠΕ03 (Μαθηματικοί)
45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ19.01 (Πληροφορικής)
46 ΣΩΠΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕ17.08 (Ηλεκτρονικοί)
47 ΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ14.04 (Γεωπόνοι)
48 ΤΑΣΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ17.03 (Ηλεκτρολόγων)
49 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ14.04 (Γεωπόνοι)
50 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΠΕ11 (Φυσικής Αγωγής)
51 ΤΖΕΜΠΡΑΪΛΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ03 (Μαθηματικοί)
52 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08 (Καλλιτεχνικών)
53 ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ 18.40 (Εμπορίου και Διαφήμισης)
54 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ16.01 (Μουσικής)
55 ΧΑΪΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ18.18 (Οχημάτων)
56 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ18.03 (Λογιστικής)
57 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΛΛΗ ΠΕ09 (Οικονομολογοι)
58 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΠΕ02 (Φιλόλογοι)

Untitled 5 Basic Calendar
 Ο Καιρός...


 Εορτολόγιο...
 Μαθητικό ραδιόφωνο...

 

 

© Copyright 2009 - 2017, 1ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ. All Rights Reserved.